top of page
P.Mora_IMG_8890.jpg

Petra Moravečková

48 let, ekonomka, účetní

„Chci spoluvytvářet hezké místo pro život s kvalitní občanskou vybaveností pro všechny generace.” 

2

Zeleneč je pro mě domovem, místem kam se ráda vracím a na kterém mi záleží. Bydlím tu od narození a žije tu již několikátá generace mé rodiny. 

Vystudovala jsem ekonomickou školu, pracuji jako ekonomka a účetní v menší obchodní firmě. Nebojím se žádné práce, ani té fyzické. S manželem Martinem máme dvě báječné, dnes již velké, děti. 

Před 15 lety byl Zeleneč jedničkou mezi okolními obcemi. V tu dobu jsem se aktivně zapojila do společenského dění, s několika rodiči jsme založili rodičovský spolek a společně jsme zorganizovali desítky kulturních, sportovních a vzdělávacích akcí. Doposud pro rodičovský spolek organizuji hlavně letní dětský tábor. V roce 2018 už obec stagnovala a já chtěla pomoct to zlepšit, šla jsem do voleb, byla jsem zvolena zastupitelkou a stala se členkou finančního výboru. Po celé období jsem se vzdělávala a zjistila mnohé o fungování obce, díky rozložení sil v zastupitelstvu jsem však na její rozvoj neměla téměř žádný vliv.  Své zkušenosti, svou energii a své znalosti bych obci chtěla věnovat i nadále. Mým cílem je vrátit Zeleneč tam, kam právem patří. 

bottom of page