top of page
V.Siky_IMG_9096.jpg

Ing. Vít Šikýř

40 let, technolog, podnikatel v oblasti projektového řízení a bezpečnosti

“Nabízím své zkušenosti s řízením a s bezpečnostní problematikou. Nabízím svou energii. Nabízím chuť dělat věci jinak, dělat je lépe. Zeleneč za to určitě stojí!”

1

Láska na první pohled. Tak bych nazval svůj vztah k Zelenči. Pro svou rodinu jsem dlouho hledal klidné místo k žití. Až jsem navštívil Zeleneč a bylo rozhodnuto.

Po studiu ryze technického oboru na ČVUT jsem prošel řadou manažerských pozic v nadnárodních strojírenských společnostech. Před patnácti lety jsem založil vlastní firmu. Z nuly jsem vybudoval společnost, která funguje a postupně roste. Mám kolem sebe tým lidí, kteří jsou dávno samostatní. A mám tak zároveň možnost i čas věnovat se nejen rodině, ale i něčemu dalšímu.

V Zelenči máme řadu přátel a spokojeně nám tu rostou obě školou povinné děti. Moje žena se věnuje práci pro Spolek rodičů a já trénuji malé naděje zelenečského fotbalu. O dění v obci se zajímám od počátku. V minulých volbách jsem volil bývalého pana starostu Husince. Žil jsem v domnění, že v obci je všechno v pořádku. Poslední čtyři roky mě ale přesvědčily o opaku. A vidím to i při srovnání s mnoha jinými obcemi, které jsem v poslední době navštívil.

Proto si přeji změnu. Na Zelenči mi záleží, chci se podílet na jeho dalším směřování. Přemýšlel jsem jak. Nakonec jsem se spojil s těmi, kterým věřím – se Sousedy pro Zeleneč. Jsou týmoví hráči, mají vizi a nechybí jim odbornost.

bottom of page