top of page
A_edited.jpg

Ing. Andrea Podlipská

45 let,  majitelka CK, trenérka

„Zeleneč potřebuje, aby pojem "fair play" dostal skutečný a praktický význam nejen na sportovištích, ale i v životě celé obce.”

6

V Zelenči se svojí rodinou bydlím už 20 let. Jsem tu doma a bydlím tu ráda. Řadu let jsem provozovala své pracovní aktivity mimo obec, ale již delší dobu se snažím i většinu těchto činností směřovat do Zelenče a věnovat se zejména zelenečským dětem. 

Vystudovala jsem ekonomickou školu a dlouhá léta jsem pracovala jako ekonom, účetní. Nyní vedu menší, rodinnou cestovní kancelář CK FIT, která se zabývá realizací pobytů se sportovním programem nejen v ČR, ale i v zahraničí. Organizuji tábory, příměstské tábory a sportovní kroužky a jsem trenérkou oddílu kolečkového rychlobruslení KSBM Praha, který působí i v Zelenči. Podílím se také na organizaci různých sportovních akcí, jako např. MČR v kolečkovém rychlobruslení, Běhu pro zdraví v Zelenči, novoročního atletického pětiboje, sportovních soustředění nebo workshopů. 

Jsem členkou výboru pro kulturu, sport a školství v rámci zastupitelstva. Aktivně se snažím prosazovat zlepšení sportovního a dalšího volnočasového vyžití v obci.  A chci se tomu věnovat i nadále. 

bottom of page