top of page
P.Fajt_IMG_9171.jpg

Ing. Pavel Fajt

51 let,  realitní specialista

"Budu prosazovat zklidnění dopravy v obci tak,  aby se chodci a cyklisté cítili bezpečně.“

4

Vyrůstal jsem na vesnici i ve městě. Léta už ale bydlím v Zelenči a to mi vyhovuje. A mám radost, že tu pevné kořeny zapustily i moje děti.

Vystudoval jsem Vysokou školu finanční a správní, obor řízení podniku a podnikové finance. Rád spojuji hezké věci s účelnými, krásu a rozum, kreativitu s racionálním přístupem. Dbám na to, aby se při realizaci projektů vždy myslelo na různé možnosti jejich financování, návratnost vložených prostředků i na obecný přínos.

A jsem přesvědčený, že přesně to potřebuje i naše obec. S úvahami a projekty rozvoje a modernizace, zkvalitňování služeb a zázemí pro obyvatele, rozvoje školství, rozšiřování nabídky volnočasových aktivit nebo na zlepšování dopravní obslužnosti musí ruku v ruce jít hledání rozumných finančních zdrojů, kterými obec potřebné projekty pokryje. A současně nastavení podoby a vývoje jednotlivých projektů, tak aby byly přínosné, aby zkrášlovaly Zeleneč, poskytovaly lidem příležitosti, ale aby také do budoucna hospodaření naší obce přehnaně nezatěžovaly.

Věřím, že se nám podaří takový přístup zajistit, a že Zeleneč bude příjemný pro život teď i v budoucnu.

bottom of page