top of page

Oslavte den sousedů se Sousedy pro Zeleneč

Aktualizováno: 25. 5. 2022
Milí sousedé!

V pondělí 30. května oslaví lidé po celém světě Svátek sousedů. Ten vznikl z iniciativy pařížského komunálního politika Atanase Périfana, který jej okomentoval slovy: „Svátek sousedů není povinnost. Neorganizuje ho stát. Jde tu o vzájemné sdílení, přátelství, radost z toho, že můžeme být spolu.“ Svátek sousedů vznikl v roce 1999 a už o pár let později se do jeho oslav zapojily stovky evropských měst i obcí a miliony jejich obyvatel. Pojďme se k nim přidat!

 

Jsme Sousedé pro Zeleneč a chceme vás co nejsrdečněji pozvat na oslavu svátku nás všech, kteří v naší obci spolu žijeme, potkáváme se, zdravíme jeden druhého, známe se od vidění, ale v návalu každodenních povinností na sebe nemáme mnoho času, abychom si popovídali a více se poznali.

A proto jsme pro vás v tento den připravili setkání v Bistru v zahradě. Opečeme si s dětmi buřty a pro nás dospělé bude naraženo pivo. Společný čas zpestří menším vystoupením naše sousedka a skvělá zpěvačka Radka Fišarová.

Přijďte mezi ostatní sousedy oslavit náš společný svátek. Začínáme v 18 h.

Těšíme se na vás!


Sousedé pro Zeleneč

44 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page