top of page

Mgr. Ondřej Kopa

zastupitel, člen dopravního výboru

Záleží mi na tom, aby zde věci dobře fungovaly a aby zůstal hezkým a klidným místem pro život. rád zaměřil na zlepšení informovanosti v obci  a komunikaci s občany. Jen se správnými informacemi se totiž můžeme dobře rozhodovat.

  • Facebook
  • YouTube

V průběhu mandátu se zabýval

•    informováním veřejnosti o dění v obci prostřednictvím Zelenečského časopisu
•    organizací přednášek v rámci seniorské akademie

Můj příběh

„Vystudoval jsem politologii a historii, která je mým celoživotním koníčkem. O její oprašování a oživení starých příběhů se v posledních letech snažím i tady. Zeleneč mám rád a vážím si toho, jak se podařilo od 90. let obec zvelebit. I když nejsem starousedlík, už bych neměnil. Ani já, ani moje žena, která zná Zeleneč už od dětství.

Záleží mi na tom, aby zde věci dobře fungovaly a aby zůstal hezkým a klidným místem pro život. V obecním zastupitelstvu bych se proto rád zaměřil na zlepšení informovanosti v obci a komunikaci s občany. Jen se správnými informacemi se totiž můžeme dobře rozhodovat.

Věnuji se také popularizaci vědy, proto bych se chtěl pokusit o spuštění přednášek s odborníky a zajímavými hosty nejen pro seniory, pro které se toho obecně málo dělá. Rád bych se také nadále aktivně podílel na vydávání zelenečského časopisu, který je podle mne v Zelenči potřeba.“

bottom of page