top of page
M.safra_IMG_9100.jpg

Martin Šafránek

43 let, technik

"Jsem pro  zavádění moderních technologií a pro podporu drobného podnikání v naší obci.”

10

Zeleneč je součástí mého života prakticky od narození. Když jsem se v dospělosti rozhodoval, kde budeme s rodinou bydlet, byla má, vlastně spíš naše, volba víc než jasná. Žijeme ve Vrbičkách, kde jsem i já sám vyrůstal. Mám to tu rád já i moje žena a děti.

Profesí jsem technik v telekomunikacích, mám velmi blízko k moderním technologiím a podporuji jejich využití v běžném životě. Má představa moderní obce, jakou by Zeleneč měl být, je proto aktivní obecní podpora moderních technologií. Tou je bezesporu kvalitní internetové připojení pro co největší množství obyvatel, pravidelně aktualizovaný a přehledný obecní web nebo široká dostupnost digitálních služeb. Rád bych se zasadil o to, aby každý, kdo jen trochu bude chtít, měl možnost na obecním úřadě vyřídit co možná nejvíce věcí na dálku.

Další oblastí, které bych se rád věnoval, je dlouhodobá a systematická podpora malého podnikání. Jsem přesvědčený, že by obec měla podporovat místní drobné podnikatele tak, aby tu byly dostupné všechny základní a potřebné obchody a služby.

bottom of page